High School Love Story

Android için Rol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Games2win.com
Android işletim sistemine sahip tabletlerinizde ve cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz High School Love Story uygulaması, Edward ve sevgilisini birbirine uyumlu bir şekilde modaya uygun giydirerek herkesin beğenisini kazanabileceğiniz harika bir oyund

Android işletim sistemine sahip tabletlerinizde ve cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz High School Love Story uygulaması, Edward ve sevgilisini birbirine uyumlu bir şekilde modaya uygun giydirerek herkesin beğenisini kazanabileceğiniz harika bir oyundur.

İki sevgiliyi modanın en yeni renkleri ve tarzları ile giydirin ve birbirinize olan uyumlarına da dikkat edin. Modayı yakından takip eden biri için bunu yapmak çocuk oyuncağı olacaktır. Onların birlikte gittikleri yerlere göre onları tarzlarına uygun bir şekilde giydirerek mutlu olmalarını sağlamalısınız. 50 farklı tarih dönemine ait yerde giymeleri gereken kıyafetleri giydirerek 50 farklı elbise tercih edebilir ve ayrıca aksesuarlarını, makyajlarını ve saçlarını seçerek uyum içerisinde olmasına dikkat etmelisiniz.

Daha çok çocukların tercih edeceği ve yetişkinlerin de ellerinde bırakmak isteyemeyeceği bu oyunu indirmeli ve denemelisiniz. İsterseniz bu iki sevgiliyi eski çağlardaki kıyafetlerle giydirin isterseniz de bir yeni yıl partisine göndererek en şık olmalarını sağlayın. 

Daha Fazla Göster
High School Love Story indir